Opisy sekcji

O nas
Kilka słów o was, o tym, jak się poznaliście, jaka jest wasza historia. W tym miejscu warto także przedstawić najbliższą rodzinę. Przeważnie większość gości zna tylko połowę współbiesiadników. Fajnie byłoby chociaż trochę poznać drugą stronę. Uzupełnieniem tej sekcji mogą być zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, z waszego archiwum, albo film powitalny.

Najważniejsze informacje
Czyli wyeksponowana data ślubu oraz godziny rozpoczęcia uroczystości i poprawin.

Lokalizacje i mapy
Istotne miejsca przedstawione na mapach Google. Ustalamy wspólnie trasę przejazdu np. z kościoła na salę weselną. Jeśli trasa jest skomplikowana, np. odbywa się drogami szutrowymi, czy leśnymi, sekcję uzupełnić mogę zdjęciami kluczowych punktów. Takie rozwiązanie zastosowałem w szablonie nr 4. Klikając w ten link przejdziecie od razu do tego miejsca.

Noclegi
W tej sekcji możecie wskazać gościom miejsca noclegowe, które polecacie, albo te, które dla nich przygotowaliście. Mogę podać podstawowe dane teleadresowe, dodać lokalizacje na mapie i zdjęcia.

Transport
Opis tras, godziny odjazdów i przyjazdów, rodzaj pojazdów, namiary na taksówki, czyli wszystko co związane z przemieszczaniem się w dniu ślubu.

Kontakty
To miejsce na dane kontaktowe do was i świadków. Mogę wstawić także zdjęcia waszej czwórki i kilka słów o świadkach. Na życzenie mogę umieścić tutaj formularz kontaktowy, z którego wiadomości będą trafiały na wskazaną przez was skrzynkę pocztową.

Potwierdzenie przybycia
Przy pomocy prostego formularza kontaktowego goście mogą potwierdzić swoją obecność na ślubie. Informacja przesłana za jego pośrednictwem otrzymacie na wskazaną skrzynkę mailową.

Rozmieszczenie gości przy stołach weselnych
Jeśli posiadacie projekt tablicy z rozmieszczeniem gości przy stołach weselnych, mogę umieścić go na stronie bez dodatkowych kosztów. Możecie także dostarczyć po prostu listę w formie tekstowej z numerami stolików i przypisanymi do nich gośćmi. Umieszczenie takiej listy również jest w cenie pakietu podstawowego.
Dodatkową opłatę poniesiecie jeśli powierzycie mi stworzenie tablicy. Oprócz tego, że umieszczę ją na stronie, będziecie mogli ją wydrukować i postawić przed salą weselną.

Menu
Spis potraw, jakie znajdą się na stołach weselnych z rozpisaniem na poszczególne posiłki i ewentualnie godzinami serwowania. Tak jak w przypadku rozmieszczenia gości, tutaj także mogę przygotować nie tylko wersję na stronę, ale także projekt nadający się do druku.
Tutaj możecie umieścić także informacje o dodatkowych atrakcjach kulinarnych – stołach słodkich i regionalnych, stoiskach  z nalewkami itd.

Plan dnia
Sekcja stworzona po to, aby goście nie przeoczyli żadnego punktu dnia, np. wprowadzenia tortu. Rzecz jasna nie musicie podawać wszystkich informacji, część może być dla gości niespodzianką. 🙂

Atrakcje
Atrakcjami na weselu mogą być nie tylko zabawy zorganizowane przez zespół lub dj-a. Popularne są fotobudki, mobilne bary, czy zabawy dla dzieci prowadzone przez animatorów. Poinformujcie gości, czego mogą się spodziewać.

Blog
Dajcie znać gościom, jak idą przygotowania do ślubu. Oprócz tekstów, na bloga możecie wrzucać zdjęcia i filmy z YouTuba.

Księga gości
Księgą gości to miejsce, w którym goście mogą napisać Wam coś miłego 🙂

Zegar
Zegar odliczający czas do ślubu.

Galeria zdjęć
Po otrzymaniu zdjęć od fotografa lub z fotobudki, będziecie mogli umieścić linki do materiałów w tej sekcji.

Galeria zdjęć na moim serwerze
Jeśli fotograf lub firma od fotobudki nie oferują dostępu do zdjęć on-line, mogę umieścić je na moim serwerze. Jest to usługa dodatkowo płatna.

Film
Miejsce na link do filmu.

Ciekawe miejsca
Być może część gości będzie w waszej okolicy po raz pierwszy i zostanie na dłużej. Możecie zaproponować im miejsca, które warto zobaczyć. Taka, mocno rozbudowana sekcja znajduje się w szablonie nr 4.

© 2019 Adam Jutrzenka. Wszystkie prawa zastrzeżone
infoslub.com
Polityka prywatności